niedziela, 26 kwietnia 2015

Plany na maj | #sundayfunday

Hej hej! Żyję, o dziwo. Nie było mnie tu trochę, ale już wszystko tłumaczę. Przede wszystkim w marcu, dokładnie 26, blog skończył… cztery lata. Uwierzycie, że to już tyle czasu? Dla mnie brzmi to surrealistycznie. Zapewne powinnam była z tej okazji zrobić konkurs czy rozdanie, żebyśmy razem świętowali wspólnie spędzony czas, ale powiem szczerze - obowiązki wzięły górę i nie miałam czasu się nawet nad tym zastanowić. Co się odwlecze, to nie uciecze, na pewno nie zostawię tej sprawy samej sobie, wszystko w swoim czasie. Czym w takim razie zajmuję się, gdy nie ma mnie na blogu? Szykuję się na maj.

Raczej staram się nie dzielić się za bardzo swoim prywatnym życiem, pewnie część z Was nie bardzo wie nawet, ile mam lat. Na Instagramie (na którego swoją drogą serdecznie zapraszam) jest kilka zdjęć, z których co nieco można wywnioskować. W każdym razie przez ostatnich kilka miesięcy, a zwłaszcza ostatnich tygodni, przygotowuję się do zdania matury. Trochę tego jest, a że wyniki tych egzaminów zaważą na mojej przyszłości, musiałam odpuścić sobie trochę bloga i poświęcić ten czas na naukę. Matura zajmie mi trochę ponad połowę maja, mam do zdania dziewięć egzaminów, z czego dwa ustne. Po wszystkim tak naprawdę dopiero zacznie się dziać! Kilka dni później wylatuję w podróż po Europie razem z siostrą, odwiedzę Paryż, Barcelonę i Rzym - fotorelację na żywo będę publikować na pewno na Instagramie, do bloga w tym czasie zapewne nie będę mieć dostępu. 

Kiedy już rozpoczną się moje najdłuższe w życiu wakacje, a mój eurotrip dobiegnie końca, nadejdzie czas nadrobienia wszystkich zaległości blogowych. Planuję powrót kilku serii, które cieszyły się popularnością, ale i chodzą mi po głowie nowe pomysły. Będzie się działo :) Mam również nadzieję zrobić wreszcie prawo jazdy i znaleźć pracę do końca wakacji. W tak zwanym międzyczasie będę musiała zająć się rekrutacją i papierami, a jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, czeka mnie… przeprowadzka. Jeszcze nic nie zdradzam, żeby nie zapeszać, ale na bieżąco będę informować o tym, co się u mnie dzieje. 

Mam nadzieję, że rozwiałam wszelkie wątpliwości co do tego, co się ze mną dzieje. Chcę być wobec Was, moich czytelników, szczera i dlatego informuję Was, że w najbliższym czasie nie zawitam tu często, niestety. Postaram się jednak w ramach chwili odpoczynku napisać kilka słów. Obiecuję jednak, że po powrocie blog ruszy z kopyta jak nigdy dotąd. Proszę o trochę cierpliwości i wyrozumiałości, postaram się Wam to wynagrodzić :) Ach, zapomniałabym! Mimo tego, że ostatnio trochę tu cicho, po liczniku odwiedzin widzę, że zyskałam sporo nowych czytelników. Witam Was serdecznie, zachęcam do obserwowania i zostawiania komentarzy, wszystkie czytam i odpowiadam.

Dziękuję za cztery lata razem. Trzymajcie za mnie kciuki!


peace&love,
Rebellious lady


18 komentarzy:

 1. Będę trzymać kciuki za maturę, młodziaku! Powiedz choć, czy ta przeprowadzka to w obrębie Polski czy wyfruwasz dalej?
  Niecierpliwie czekam na piękne zdjęcia ze świata na Twoim instagramie. Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Polsce :) Dziękuję, a zdjęć na pewno będzie mnóstwo!

   Usuń
 2. Powodzenia!
  Trzymam kciuki i cierpliwie czekam na nowe wpisy (:

  OdpowiedzUsuń
 3. no, jestem lekko zszokowana, myślałam, ze jesteś nieco starsza. a tu wychodzi na to, że dzieli nas 10 lat różnicy. wow, co nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oczywiście życzę powodzenia na maturze :)

   Usuń
  2. Dlatego nie bardzo chciałam się wcześniej chwalić wiekiem, żeby skupić uwagę na tym, co robię i czym się pasjonuję, niż tym, ile mam lat. Jak dla mnie, kiedy mowa o pasjach, wiek nie stanowi różnicy. Dziękuję! :)

   Usuń
  3. i dobrze myślisz, bo ja tej różnicy wieku w naszej komunikacji nie odczuwam :)

   Usuń
 4. Powodzenia na maturze, moi znajomi też zdają w tym roku, więc mniej więcej rozumiem jaki to stres :)

  PLF blog <--- ZAPRASZAM! :)
  Lensooon <--- INSTAGRAM :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Szczerze życzę Ci realizacji wszystkich planów :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Odpowiedzi
  1. Na podstawie matematykę, na rozszerzeniu polski, angielski, historię i WOS :)

   Usuń
  2. A jakie masz plany na studia? :)

   Usuń
  3. Nie będę zdradzać, żeby nie zapeszać ;) Ale jak się dostanę, to na pewno podzielę się tym na blogu!

   Usuń

Każdy komentarz sprawia mi radość - napisz coś od siebie :)
(brak weryfikacji obrazkowej)