czwartek, 2 stycznia 2014

Miesiąc w zdjęciach - grudzień 2013

Rozpoczęcie się nowego roku to czas podsumowań, wysuwania wniosków, wspominania i dziękowania, ale nie może zabraknąć miejsca dla miesiąca w zdjęciach, czyli chyba ulubionej formy podsumowywania! W grudniu zdjęć było dość mało, bo większość czasu spędziłam w domu rozkoszując się czasem wolnym i pysznym świątecznym jedzeniem :)

Szóstego grudnia robiłam za Mikołaja i przyjechałam z workiem prezentów (dosłownie!). Poza tym znalazłam czas na imprezowanie, które zostało udokumentowane zdjęciem nocnego wracania taksówką. Był też czas na gorącą czekoladę i wiele rozmów. W grudniu również pierwszy raz zagrałam w szachy, oczywiście przegrałam :D Uwiecznione zostały też zdobienia paznokci na Boże Narodzenie oraz Sylwestra - niestety zapomniałam nałożyć na kawior top coatu, przez co szybko zaczęły odpadać i zmieniły kolor na srebrny (co ma w sumie swój urok). Oprócz tego absolutnie wciągnęłam się w trylogię Igrzysk Śmierci do tego stopnia, że czytałam cały dzień + w nocy do czwartej nad ranem. Co ja poradzę, pochłonęła mnie do głębi, mimo że widziałam już oba filmy. Gdybyście zdecydowali się na zapoznanie się z Igrzyskami, polecam zacząć od książek. Właściwie cokolwiek by to nie było, to polecam zaczynanie od książek :) Ostatnie zdjęcie to mój sylwestrowy makijaż, czarno-srebrny, mocno podkreślający oczy. Miałam zupełnie inną koncepcję, ale jakoś zmieniłam zdanie podczas malowania. Cóż, kobieta zmienną jest.

PS Nie mówiłam Wam tego jeszcze, ale jednym z moich noworocznych postanowień jest pisanie większej ilości postów, bo ich liczba w 2013 mnie nie satysfakcjonowała. Mam nadzieję, że mi się uda!

peace&love,
Rebellious lady


8 komentarzy:

 1. Uwielbiam takie mixy ! super wspomnienia z każdego roku , który przemija zostają na zawsze :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, lubię zajrzeć do podsumowań sprzed pół roku :)

   Usuń
 2. mam chrapkę na igrzyska ale najpierw muszę przeczytać zaległe nowe pozycje w mojej biblioteczce :) - oba mani są śliczne - ja o kawior jeszcze się nie pokusiłam bo zapewne by mnie irytował i bym go zdrypała ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znam ten ból, moja lista książek do przeczytania zwiększa się niemiłosiernie, choć staram się na bieżąco coś czytać...

   Usuń
 3. Trylogia "Igrzyska Śmierci" to jedna z moich ulubionych lektur zeszłego roku :)

  OdpowiedzUsuń
 4. makijaz fajny i ladny kolor paznokci:))

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz sprawia mi radość - napisz coś od siebie :)
(brak weryfikacji obrazkowej)