niedziela, 4 stycznia 2015

Lust for blush

Znów zupełnym przypadkiem przypadkiem trafiłam na świetnej jakości kosmetyk. Przy zakupach kosmetycznych chwyciłam na pomadkę Lust for blush od Maybelline i zakochałam się po uszy!





Przede wszystkim seria Color Whisper ma za zadanie nawilżać usta, a dodatkowo nadawać ustom jeden z dwunastu dostępnych kolorów. Lust for blush jest bardzo zbliżony do mojego naturalnego odcienia ust, ale nadaje im trochę blasku i intensywności w kolorze. Konsystencja jest cudowna, nakłada się jak balsam do ust, można bez problemu aplikować ją bez lusterka. Nie utrzymuje się jakoś długo, myślę, że około dwóch godzin, ale nakładanie jej w ciągu dnia to dla mnie tylko przyjemność. Ma bardzo delikatny, ładny zapach, a opakowanie, choć plastikowe, wydaje się być dość wytrzymałe.




Na ustach pomadka wygląda bardzo naturalnie, nadaje się więc do wszelkiego typu makijażów z mocnym akcentem na oczy. Ostatnio używam jej codziennie, jestem zachwycona! Wydaje mi się, że prędzej czy później wypróbuję inne kolory tej serii...


peace&love,
Rebellious lady


10 komentarzy:

Każdy komentarz sprawia mi radość - napisz coś od siebie :)
(brak weryfikacji obrazkowej)